FFC 1.0 теренот 22pin 150mm долго тип На Флексибилно Рамно Кабел За TTL LCD DVD Компјутерски Печатач AWM 80C 60V ФОЛКСВАГЕН -1V

FFC 1.0 теренот 22pin 150mm долго тип На Флексибилно Рамно Кабел За TTL LCD DVD Компјутерски Печатач AWM 80C

DEN 33.12
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

боја:
4pin, 5pin, 6pin, 7pin, 8pin, 9pin, 10pin, 11pin, 12pin, 13pin, фото pin
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер,Камера,Мобилен Складирање,Компјутер
USB Тип:
Други
Број На Модел На:
wu
Уверение:
wu
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GLFFC

Најдобри понуди