600 компјутери Кинески фенери Лебди на вода фенери кои сакаат вода Реката хартија свеќа светлина

600 компјутери Кинески фенери Лебди на вода фенери кои сакаат вода Реката хартија свеќа светлина

DEN 17242.00
DEN 21552.00
 

Тековен
Количина на стоки

00 /многу
120 парчиња / многу
Прилагодливи Пливање Вратот на Бебето Пливање пазувите прстен Oxter Прстен Бебе Пливање Прстен US$ 449. 145mmx145mmx145mm)
Лебдечки вода фенери се безбедна, едноставна и совршен начин да се создаде неверојатен визуелен дисплеј!
Испрати вашиот фенери лебди off за да го прослават Новата Година, Свадби, родендени, Hallowween, Bonfire Ноќ, Дивали или било кој друг посебен настан
Лебдечки фенер е направен од пламен-retardant материјали и можат да се користат одново и одново!
Фенери се поединечно пакувани со целосна безбедност мерки и подигнувањето инструкции
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Превозот
1. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.80 /многу
60 парчиња / многу
Бебе Пливање пазувите Прстен Бебе Пливање Oxter Прстен Прилагодливи Пливање тренер Вратот US$ 100.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.74 /многу
150 парчиња / многу
Нов Џеб Војска Зелена Воена Lensatic Пешачење Кампување Компас V3350 US$ 208. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
Мини компас компас џеб Висока точност и стабилност Американски компас keychain компас US$ 90.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.

Други карактеристики

Фенер Форма:
Правоаголни
Повод:
Број На Модел На:
1
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
Фенер Тип:
Небото Фенери

Најдобри понуди