SK04P 3pairs/многу спортски велосипедизам чорапи велосипед чорапи велосипед возење чорапи &бесплатен превозот

SK04P 3pairs/многу спортски велосипедизам чорапи велосипед чорапи велосипед возење чорапи &бесплатен превозот

DEN 493.92
 

Тековен
Количина на стоки


Функција :
Материјал : 45%Coolmax 5%Lycra 50%Памук
Боја : според сликата
Големина : L ,погоден за 36-43(39~44)
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Други карактеристики

Големина:
L
Пол:
Мажи
Бренд Име:
SANTO
Прст-одделени:
No
Црево На Висина:
Чорапи
Тип На Објект:
Sock
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Памук, CoolMax
Објектот Должина:
suitable for 36-43
Број На Модел На:
SK04P

Најдобри понуди