Трговија на големо 50 јарди/многу Сатен Ткаенина Булчински венчаница Занаети Облека Костим Шие Поставата Крпа 60 Широк Бесплатен Превозот

Трговија на големо 50 јарди/многу Сатен Ткаенина Булчински венчаница Занаети Облека Костим Шие Поставата Крпа

DEN 6696.00
DEN 7200.00
 

Тековен
Количина на стоки

дворот дворот дворот дворот двор
Цената е за 50 метри.
Големина е 1.5x46m ако цел еден многу. Ќе добиете 10% попуст ако купуваат 2 или многу повеќе!
Ткаенина тип : Сатен ткаенина 75 Dx100 D
Ткаенина материјал : 100% полиестер
Ширина : 60"/150cm
Големина на еден многу : 150x4600cm
Тежина за еден двор : 110g
Ткаенина тип : Сатен ткаенина 75 Dx100 D
Ткаенина материјал : 100% полиестер
Боја : порака мене за бојата што сакате
Ширина : 60"/150cm
Големина на еден многу : 150x4600cm
Тежина за еден двор : 110g
Оваа 75 D*100 D сатен е совршен за linning крпа. Тоа е 80g/м2, не се водат.
60" Сатен Ткаенина
Ова е сатен ткаенина, околу 59"-60" широк, достапни во повеќе различни бои.
Оваа прекрасна сатен е совршен за фустани, костуми и сите проекти!
Доколку купите повеќе од 1 дворот на иста боја, тоа ќе се дојде во една континуирана парче, и до 20 метри.
Ве молиме имајте на ум дека јас се добие бои во фотографии да се онолку точни колку што е можно, но овие бои ќе изгледа различно на секој компјутер на екранот.

Други карактеристики

боја:
морнарица, ловец зелена, зелена, виолетова, портокалова, жолта, лаванда, кафе, каки, сребро сива, темно сива, црвена, темноцрвена, fuchsia, праска розова, розова, бебе розова, тиркизна, црна, шампањ злато, бела, длабоко кафена, кафена, шампањ
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
Златна Зајакот
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Тип:
Сатенски ткаенина
Ширина:
150cm
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди