Сива Полиестер Поларните Руно Ткаенина анти-pilling една страна Руно Ткаенина рачно изработени Ткаенина Од Дворот Бесплатен превозот!!!

Сива Полиестер Поларните Руно Ткаенина анти-pilling една страна Руно Ткаенина рачно изработени Ткаенина Од

DEN 491.00
DEN 528.00
 

Тековен
Количина на стоки

дворот дворот дворот дворот двор
Ткаенина тип : Поларните руно
Ткаенина материјал : 100% Полиестер
Боја : сива
Ширина : 60"/150cm
Големина на едно парче : 36"X60" / 92cmx150cm
Тежина за едно парче : 320g

Други карактеристики

Тип:
поларните руно ткаенина
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Анти-Pilling
Шема:
Обична Обоена
Ширина:
150cm
Бренд Име:
Златна Зајакот

Најдобри понуди