НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, МЕТАЛНИ ПЛОЧКИ МОЗАИК КУЈНА BACKSPLASH БАЊА ЅИД 8ММ,2013 нов стил

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, МЕТАЛНИ ПЛОЧКИ МОЗАИК КУЈНА BACKSPLASH БАЊА ЅИД 8ММ,2013 нов стил

DEN 11472.00
 

Тековен
Количина на стоки


Не ' Рѓосувачки Челик Плочи
Метал Мозаици обезбеди елегантни, стилски, современ изглед за секоја инсталација. Атрактивна алтернатива на повеќе традиционални материјали за употреба во кујната назад нота, функција ѕидови или декоративни границите во купатило, кујна, или ходникот. Модерен и визуелно атрактивни плочки се состојат од порцелански плочки тело завиткани во не ' рѓосувачки челик за чисти геометриски изгледа.
ПЛОЧКА ГОЛЕМИНА : 15 X15mm,15 X48mm
ЛИСТ ГОЛЕМИНА : 300 X 300мм
ДЕБЕЛИНА : 8 MM
1 ЛИСТ = 0.09 квадратни.метар
Mesh монтирани
ЗА ДА ЦЕЛ ОВОЈ МОЗАИК ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС СО КОЛИЧИНАТА ПОТРЕБНА И ВАШАТА АДРЕСА
Политика На Враќање
Во случај на штета во превозот или производителот дефект на примерок ќе се разменуваат без трошоци за вас. Мора да ни се јавите во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот за да ги известите за било какви проблеми. Инаку, нема да има наплата.
Превозот
Вашата цел ќе биде испорачуван USPS приоритет пошта со 3-4 работни дена време на испорака.
Превозот цена за количество наредби зависи само од тежината на нарачката и вашата локација, ние не се наплаќаат никакви ракување со такси.DHL, Fed Ex или UPS Земјата се користи во повеќето случаи.
Контактирајте со нас
Телефон : 0086 136 2288 6311
Метал мозаик US$ 200.00 /метар квадратен
Метал мозаик US$ 200.00 /метар квадратен
бања мозаик плочки,кујна мозаик плочки US$ 180.00 /метар квадратен
метал мозаик плочки,челик мозаик,бања мозаик плочки US$ 180.00 /метар квадратен
метал мозаик плочки US$ 200.00 /метар квадратен
метал мозаик плочки,бања мозаик плочки,кујна мозаик плочки US$ 180.00 /метар квадратен
Метал мозаик US$ 200.00 /метар квадратен
Метал мозаик US$ 180.00 /метар квадратен

Други карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Бренд Име:
sarhang
Број На Модел На:
RX9007-1#
is_customized:
Yes

Најдобри понуди