FFC 1.0 теренот 16pin 200mm долго тип На Флексибилно Рамно Кабел За TTL LCD DVD Компјутерски Печатач

FFC 1.0 теренот 16pin 200mm долго тип На Флексибилно Рамно Кабел За TTL LCD DVD Компјутерски Печатач

DEN 25.44
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

боја:
4pin, 5pin, 6pin, 7pin, 8pin, 9pin, 10pin, 11pin, 12pin, 13pin, фото pin
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер,Камера,Мобилен Складирање,Компјутер
USB Тип:
Други
Број На Модел На:
wu
Уверение:
wu
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GLFFC

Најдобри понуди