Фабриката за директна продажба UC608ZZ 608-2Z 608 Z R-2280ZZ 8*22*7 mm Висок квалитет на минијатурни длабоко ритам Сферични лежишта

Фабриката за директна продажба UC608ZZ 608-2Z 608 Z R-2280ZZ 8*22*7 mm Висок квалитет на минијатурни длабоко

DEN 811.20
 

Тековен
Количина на стоки


Модел
UC608 ZZ
Димензии
Создаден (d)
8
мм
Дијаметар (D)
22
мм
Ширина (Б)
7
мм
Печати Тип
ZZ(Две страни метал)
Овој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век. Е Погодна за автомобил лизгачки вратата макара лак траекторија и други области. Добредојдовте совет, благодарам!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Како професионален имајќи производи снабдувач со многу години искуство,ние може да понуди многу видови на добар квалитет на топката лежишта. Ние сме отворени за сите искрени купувачи, за понатамошни информации, добредојдени да се направи истрага, ви благодариме што одвоивте време да ја прочитате нашата информации!

Други карактеристики

Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
UC608 608Z 608ZZ 608-2Z R-2280ZZ 80018 R-2280 UC608ZZ
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Најдобри понуди