Мода и модни додатоци жените brooch додатоци Фабрика трговија на Големо

Мода и модни додатоци жените brooch додатоци Фабрика трговија на Големо

DEN 84.00
DEN 92.64
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
kissme
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ts002
Облик / шема:
други форми / шема
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди