Бесплатен Превозот Wholesales 22X128MM Кастинг AISI316 Нерѓосувачки Челик Око Вртливата Snap Shackle

Бесплатен Превозот Wholesales 22X128MM Кастинг AISI316 Нерѓосувачки Челик Око Вртливата Snap Shackle

DEN 1574.00
DEN 1968.00
 

Тековен
Количина на стоки


AISI316 нерѓосувачки челик око вртливата snap окови
Ние сме професионални производител на местење на хардвер, U-топ, D shackle, напрсток, брз линк, snap кука, јажиња клип и така натаму
1) Материјал : не ' Рѓосувачки челик 316
2) завршна Површина : високо полиран или топла натопи поцинкуван или електро поцинкуван
3) Стандард : Метрички и UNF
4) Клиент дизајн : нашиот искусен инженер тим може да развива производи и производство во согласност со примероци, цртежи или само идеи
5) Испорака : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX препорачувам
6) Цена термин : Цена+Товар
7) Тип на : фиксен snap shackle, око вртливата snap shackle, зглобот на вилицата snap shackle
8) Големина : 70mm, 87mm и 128mm
9) Пакување : чисти поли кеси првиот плус krabičkách
10) За повеќе snap окови, ве молиме ни e-mail за целосен каталог

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Структура:
Вртливата Менгеме
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Тешки
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
HQTT
Материјал:
AISI316 Морски Одделение
Обликот:
око вртливата snap shackle
Достапни Големини:
12X70MM 16X87MM 22X128MM
Предност:
Квалитетот и за време на испорака

Најдобри понуди