30 Комплети на Сребрен Тон на Боја 3мм Кожа Кабелот Крајот Clasps #22806

30 Комплети на Сребрен Тон на Боја 3мм Кожа Кабелот Крајот Clasps 22806

DEN 389.00
DEN 432.00
 

Тековен
Количина на стоки


МОДЕН ПРИВРЗОЦИ
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : Затворач 15mm долго,надворешен дијаметар 4mm,внатрешниот дупка 3мм
БОЈА : Сребрена на ѕвонење
КОЛИЧИНА : 30 Комплети
МАТЕРИЈАЛ : алуминиум метал
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и кредитна картичка.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
15mm long
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
Кожа Кабелот Крајот Clasps
Број На Модел На:
#22806
Количина:
30 Комплети
превозот надомест:
слободни
време на испорака:
10-20 дена
превозот услуга:
воздухопловната
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди