Пад на превозот GT3582R GT3582 GT35 внатрешни-wastegate Турбина A/R 1.06 компресор .50 A/R 5-топ T3 страната вода турбополнач

Пад на превозот GT3582R GT3582 GT35 внатрешни-wastegate Турбина A/R 1.06 компресор .50 A/R 5-топ T3 страната

DEN 10975.00
DEN 12912.00
 

Тековен
Количина на стоки


GT3582 R Турбополнач турбо Турбо Модел GT3582 GT35 GT3582 R Компресор Детали A/R 0.50 Воздух Влезот 3.00" Воздух Излезот 2.00" Inducer 61.40 mm Exducer 82.00 mm Турбина Детали A/R 1.06 Турбина Домување Страната Стандард T3 Издувен Вентил 5 Гром Inducer 67.75 mm Exducer 62.3 mm Имајќи Тип 360 степени удар Весник имајќи Ладење Тип на масло и вода за ладење Wastegate Внатрешни wastegate 400 коњски сили-600 HP

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Должина:
12.5inch
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Тежина:
9kg
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Име На Модел:
GT3582-12
Модел Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
~~~
Материјал Тип:
~~~
Автомобил Производител:
Заменлив

Најдобри понуди