7/8(22mm) Grosgrain лента Polka Точки печатени розова панделка со розово-црвени точки,DIY hairbow додатоци, подарок пакет yd22011

7/8(22mm) Grosgrain лента Polka Точки печатени розова панделка со розово-црвени точки,DIY hairbow додатоци,

DEN 115.00
DEN 153.60
 

Тековен
Количина на стоки


Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД.
Вести на нашиот производ тим :
Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува.
БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : )
.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот.Ви благодариме.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 10 јарди/многу. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт.
Превозот Метод Јас :
Превозот Време : Таа ги зема околу 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет(Шпанија, Бразил, Русија може да потрае подолго време од САД). Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
yd22011
Шема:
Точки
боја:
погледни го слика

Најдобри понуди