16*300мм Квалификувани Класа Тенок Филм Pt100 Сензор со M27*2 Нишка

16*300мм Квалификувани Класа Тенок Филм Pt100 Сензор со M27*2 Нишка

DEN 4224.00
 

Тековен
Количина на стоки


1. Име : Pt100 Сензор На Температура На
2.Спецификации :
A : Дијаметар : 16mm
Б. Должината;300мм
В. Alluminum Делница Кутија
D. Три Жица Систем
E.Class Тенок Филм Елемент
F. Тема Големина : M27*2

Други карактеристики

Употреба:
Индустриски
Теорија:
Отпор Термометар
Број На Модел На:
WZP-230
is_customized:
Yes

Најдобри понуди