Камила Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот Покрие 54 По Широк двор

Камила Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот

DEN 786.00
DEN 844.80
 

Тековен
Количина на стоки


Ткаенина тип : Синтетички кожа Голема lychee шема
Ткаенина материјал : СТП
Дебелина : 0.7 mm
Ширина : 54 "/140cm
Големина на едно парче : 54"x36"/ 140x92cm
Тежина за еден двор : 550g
Доколку купите повеќе од 1 дворот на иста боја, тоа ќе се дојде во една континуирана парче, до 50 метри.
Ткаенина тип : Стп кожа
Ткаенина материјал : Синтетички Производ
Боја : камила
Дебелина : 0.7 mm
Ширина : 54"/140cm
Големина на едно парче : 36"X54" / 92x140cm
Тежина за едно парче : 600g
54" Стп кожа
Ова е сатен ткаенина, околу 54" широк, достапни во повеќе различни бои.
Оваа прекрасна сатен е совршен за кеси, столици и сите проекти!
Доколку купите повеќе од 1 дворот на иста боја, тоа ќе се дојде во една континуирана парче, и до 20 метри.
Ве молиме имајте на ум дека јас се добие бои во фотографии да се онолку точни колку што е можно, но овие бои ќе изгледа различно на секој компјутер на екранот. Ако ви треба точно сенка, ве молиме порака мене и јас ќе ви даде инструкции да се добие примерок.

Други карактеристики

Материјал:
PU
Функција:
Водоотпорен,Еластична,Анти-Mildew,Абразија-Отпорен На
Шема:
Заврши
Употреба:
Декоративни,Чаир,Торба,Мебел,Троседот,Столче,Облека
Дебелина:
0.7 mm
Поддршка Техника:
Плетени
Ширина:
140cm

Најдобри понуди