BAKEST Прекрасна Срце Облик Алуминиум Торта Печење Мувла четири големини за парче сет

BAKEST Прекрасна Срце Облик Алуминиум Торта Печење Мувла четири големини за парче сет

DEN 768.00
 

Тековен
Количина на стоки


Напомена : цената за 3-8 инчен е $16. Можете да изберете на фиксна дното и живеат на дното, тоа е иста цена. Ако цел еден големина, ве молиме контактирајте го сервисот за да го измените цена. Ви благодариме на соработката.

Други карактеристики

боја:
фиксна дното, unfixed дното
Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
bakest
Материјал:
Алуминиум Легура
Тип:
Печење Јадења & Тави
Печење Јадења & Тави Тип:
Леб И Леб Тави
Големина:
3 5 6 8 inch
Примена:
за печење
is_customized:
Yes

Најдобри понуди