Црна Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот Покрие 54 По Широк двор

Црна Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот

DEN 786.00
DEN 844.80
 

Тековен
Количина на стоки


Ткаенина тип : Синтетички кожа Голема lychee шема
Ткаенина материјал : СТП
Дебелина : 0.7 mm
Ширина : 54 "/140cm
Големина на едно парче : 54"x36"/ 140x92cm
Тежина за еден двор : 550g
Доколку купите повеќе од 1 дворот на иста боја, тоа ќе се дојде во една континуирана парче, до 50 метри.

Други карактеристики

Материјал:
PU
Функција:
Водоотпорен,Анти-Mildew,Абразија-Отпорен На
Шема:
Заврши
Употреба:
Декоративни,Појас,Чаир,Голф,Торба,Мебел,Троседот,Ракавици,Столче,Автомобил,Облека,Чевли
Дебелина:
0.7 mm
Поддршка Техника:
Плетени
Ширина:
140cm

Најдобри понуди