НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, МЕТАЛНИ ПЛОЧКИ МОЗАИК КУЈНА BACKSPLASH БАЊА ЅИД 8ММ

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, МЕТАЛНИ ПЛОЧКИ МОЗАИК КУЈНА BACKSPLASH БАЊА ЅИД 8ММ

DEN 12480.00
 

Тековен
Количина на стоки


Не ' Рѓосувачки Челик Плочи
Метал Мозаици обезбеди елегантни, стилски, современ изглед за секоја инсталација. Атрактивна алтернатива на повеќе традиционални материјали за употреба во кујната назад нота, функција ѕидови или декоративни границите во купатило, кујна, или ходникот. Модерен и визуелно атрактивни плочки се состојат од порцелански плочки тело завиткани во не ' рѓосувачки челик за чисти геометриски изгледа.
ПЛОЧКА ГОЛЕМИНА : 48 X48 mm
ЛИСТ ГОЛЕМИНА : 300 X 300мм
ДЕБЕЛИНА : 8 MM
1 ЛИСТ = 0.09 квадратни.метар
ЗА ДА ЦЕЛ ОВОЈ МОЗАИК ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС СО КОЛИЧИНАТА ПОТРЕБНА И ВАШАТА АДРЕСА
Политика На Враќање
Во случај на штета во превозот или производителот дефект на примерок ќе се разменуваат без трошоци за вас. Мора да ни се јавите во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот за да ги известите за било какви проблеми. Инаку, нема да има наплата.
Превозот
Вашата цел ќе биде испорачуван USPS приоритет пошта со 3-4 работни дена време на испорака.
Превозот цена за количество наредби зависи само од тежината на нарачката и вашата локација, ние не се наплаќаат никакви ракување со такси.DHL, Fed Ex или UPS Земјата се користи во повеќето случаи.
Контактирајте со нас
Телефон : 0086 136 2288 6311
Метал мозаик US$ 180.00 /метар квадратен
Нерѓосувачки Челик Мозаик плочки US$ 180.00 /метар квадратен
нерѓосувачки челик мозаик US$ 200.00 /метар квадратен
Метал мозаик US$ 200.00 /метар квадратен
Метал мозаик US$ 200.00 /метар квадратен
Нерѓосувачки Челик Мозаик плочки US$ 180.00 /метар квадратен
НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МОЗАИК ПЛОЧКИ, КУЈНА НАЗАД ПОЗДРАВНИОТ БАЊА ЅИД US$ 238.00 /метар квадратен
НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, МЕТАЛНИ ПЛОЧКИ МОЗАИК КУЈНА BACKSPLASH БАЊА ЅИД 8ММ US$ 260.00 /метар квадратен

Други карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
RX1048
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Метал
Бренд Име:
sarhang
is_customized:
Yes

Најдобри понуди