ed10065 Earring додатоци Нова златна Боја shampooers жените студ earring Фабрика трговија на Големо

ed10065 Earring додатоци Нова златна Боја shampooers жените студ earring Фабрика трговија на Големо

DEN 197.00
DEN 218.88
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Зелена, Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
kissme
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ed10065
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
дали inlaying:
злато позлатен inlaying вештачки дијамант / половина гем
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Обетки

Најдобри понуди