6 Метри на Пурпурна Вештачки Боло Кожа Кабелот 7mm #22672

6 Метри на Пурпурна Вештачки Боло Кожа Кабелот 7mm 22672

DEN 389.00
DEN 432.00
 

Тековен
Количина на стоки


МОДЕН КОЖА КАБЕЛОТ
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 7mm дебелина
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 6 METERS
БОЈА : виолетова
МАТЕРИЈАЛ : вештачка кожа кабелот
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
Регистрирани Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и кредитна картичка.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
кожа
Големина:
7mm thickness
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
Боло Кожа Кабелот
Број На Модел На:
#22672
Количина:
6Meters
превозот надомест:
слободни
време на испорака:
10-20 дена
превозот услуга:
воздухопловната
Акции:
во парк immediatelly
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди