Модни додатоци за глазура малку swan жените краток дизајн ѓердан Фабрика трговија на Големо

Модни додатоци за глазура малку swan жените краток дизајн ѓердан Фабрика трговија на Големо

DEN 70.00
DEN 77.28
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kissme
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
41+5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
слика
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
xl00605
синџир дебелина:
21cm-50cm
дали мулти-слој:
q17
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем падне на со
продолжување на синџирот:
10cm подолу
Pendant алуминиумски материјал:
/ silvering / gilding
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди