Исклучете се Врати 10NM Actuator Со 3 Начин Т/L Порт 1 AC/DC9-24V NPT/BSP DN25SS304 исклучете го врати видот

Исклучете се Врати 10NM Actuator Со 3 Начин Т/L Порт 1 AC/DC9-24V NPT/BSP DN25SS304 исклучете го врати видот

DEN 3440.00
DEN 3822.24
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на Нашата Продавница!
******************************************************************************************
1, Фабрика директно на продажба. Ние треба 3-5 дена за производство.
2, Одговор на купувачот прашања во рок од 8-24 часа.
3, 100% Кинески бренд нови и 2 година гаранција за квалитет.
Фабриката директно на продажба, ние обично се потребни околу 3-5 работен ден за производство ! _______________________________________________________________
Производ големина : BSP/NPT 1", DN25 Вентил Тело Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304 Работен Напон : AC/ DC9 V-24 V (12 V, 24 V) Отвори/затвори Time : 15 Дик Жици за Контрола Методи : CR202 / CR502 (Изборен) Максимален Работен Притисок : 1.0 MPa Циркулација Медиум : Течност, Воздух Работат на струјата : ≤1000 MA Живот време : 100,000 пати Actuator Материјал : Инженерство Пластика Запечатување Материјал : EPDM & PTFE Actuator Ротација : 90° Max. Вртежен момент на Сила : 10 Н. М Кабел Должина : 0.5 m Средина Температура : -15°~50° Течни Температура : 0 °~100° Прирачник Замени : Никој Индикатор : Да Заштита Класа : IP67

Други карактеристики

Спецификација:
T Port Flow B, T Port Flow D, T Port Flow A, T Port Flow E, L Port
Напон:
9V-24V
Жици За Контрола На:
CR202, CR502
Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Actuator Режим:
Со Настава
Бренд Име:
Tsai Фан
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Број На Модел На:
TF25-S3-В
Порт Големина:
DN25, 1
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
моќност:
AC/DC9V-24V
Производот:
нормално затворен вентил
вентил тип:
3 начин Т/L
Напон:
AC/DC9V-24V
Вклучување/Исклучување На Време:
15 Дик
Вртежен момент:
10Nm
ожичување:
2 / 5 жици
вентил нишка:
BSP или NPT
Користење На Животот:
100,000 Кругови
сертификација:
IP67, CE
Гаранција:
1 година

Најдобри понуди