Бесплатен превозот Pva четка главата укината абсорбента вода сунѓерот четка главата монтирани се замени со висок квалитет четка глава

Бесплатен превозот Pva четка главата укината абсорбента вода сунѓерот четка главата монтирани се замени со

DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Pva четка главата 1005 Детали за Производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 2 компјутери

Други карактеристики

Wringing Метод:
Виткање Тип
Бренд Име:
smallsweet
Пакување:
Со 2 Mopheads
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Дехидратација Го Оценувате:
70% -80%
Обликот:
правоаголник
Тип:
Стегање Тип
Пол Материјал:
Алуминиум
Се загрее Време (мин):
1-2
Континуирана Пареа Време:
Тежина:
моќност:
Четка Главата Материјал:
Сунѓерот
Апсорпција:
Mophead Количина:
1
Четка Род Тип:
Општи Род + Пластичен Послужавник
Глава форма:
Круг
Се Справи Со Тип:
Телескопски
Компонента Тип:
Пластична Кошница
Пареа На Вредноста На Функцијата:
No
Четка Род Товарот:
Капацитет:
Отпорност На Корозија Одделение:
Одделение 10
Број На Модел На:
37568
Материјал:
PVA

Најдобри понуди