Dongfeng DF121 одење трактор, опрема, дел број: 12-37122

Dongfeng DF121 одење трактор, опрема, дел број: 12-37122

DEN 901.92
 

Тековен
Количина на стоки


За DONGFFENG DF121 одење трактор
нето weigt : 0.9 кг
Дел име : опрема
Дел број : 12-37122
Оригинални резервни делови.

Други карактеристики

Тип:
градина алатка делови
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Број На Модел На:
12-37122
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No

Најдобри понуди