10pcs Голема машки Пол Возрасни Помош Играчки Vibrating Петел Пенисот Ракав Прстен Cockring Пеперутка Вибратор Прстени

10pcs Голема машки Пол Возрасни Помош Играчки Vibrating Петел Пенисот Ракав Прстен Cockring Пеперутка Вибратор

DEN 429.00
DEN 476.64
 

Тековен
Количина на стоки


10pcs Љубов Возрасни Секс Помош Vibrating Петел Пенисот Прстен Cockring Пеперутка Вибратор Прстени Секс Играчки За Мажи
100% Сосема Нов и Hight Quailit Направени од Полимерни не-токсични материјали,според CE, и ROHS standar прстен може да се користи со кондом или сам Работи време : 40~80 минути continuousl Женски можат да уживаат во сексуалните оргазам со тоа од страна на DIY посебно дизајнирани stimulator може да го стимулира женскиот клиторис за постигнување на clima Мека и тесни, па да ги собере сите пенисот во ерекција прстен Енергија Од Батеријата(вклучувајќи) Swich : од/на Тежина : 15.5 g со Мало Пакување ( Тајна Пакување )
Топло Совети
Производи само меѓу поединците и парови за користење, ве молиме имајте во предвид хигиена, пред и по употреба. Овој производ е чистат по употребата, коло дел од не контакт со вода, со цел да се избегне електрични грешка. Не грб контакт со мастило и други нечистотија лесно. Колекција уреди кога сте натоварени пакување кутија, според оригиналната локација на секоја колекција добро поставени за да се подготви за следната трансакција.
Пакет Содржина :
10 x Пенисот прстен

Други карактеристики

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
GV0038*10
Бренд Име:
Зелена Бебе
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Тип:
XQ-007

Најдобри понуди