30pcs Домот Одри Hepburn Портрет Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 18x13mm за Фах Pendant Покрие M0639

30pcs Домот Одри Hepburn Портрет Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 18x13mm за Фах Pendant Покрие M0639

DEN 268.00
DEN 314.88
 

Тековен
Количина на стоки


30pcs Домот Одри Hepburn Портрет Овална Стаклена Купола Cabochon Рамен Грб 18x13mm за Фах Pendant Покрие M0639
Материјал :
Стакло
Големина на :
Прибл : 18mm х 13mm
Дебелина : 3.5-5мм(1/8"-1/4")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 30 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка

Други карактеристики

Број На Модел На:
M0639
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди