Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчерка во Зелена Туту од едгар едгар дега ,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет

Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчерка во Зелена Туту од едгар едгар дега ,Слободна локација за подигнување

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки

па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.
Тие не се оригиналната големина на сликата. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност. тоа е важно за меѓународен бизнис.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.
Среќен Шопинг!!!
п
.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки. Ве молиме проверете превозот детали.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн. сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо).
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Број На Модел На:
ED067
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди