1000 компјутери Сребрена боја Круши во Облик на Безбедноста Иглички месинг безбедност pin должина (20mm)

1000 компјутери Сребрена боја Круши во Облик на Безбедноста Иглички месинг безбедност pin должина (20mm)

DEN 1104.00
 

Тековен
Количина на стоки


Големина : 20 MM боја : сребро 1000pcs/многу
Materail : бакар

Други карактеристики

Бренд Име:
ywleiao
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди