ЕЛЕКТРОДИ ЗА JILONG ФУЗИЈА SPLICER за KL280/KL300

ЕЛЕКТРОДИ ЗА JILONG ФУЗИЈА SPLICER за KL280/KL300

DEN 480.00
 

Тековен
Количина на стоки


Опис На Производот
Нови Електроди за Фузија Splicer
Спецификација :
100% СОСЕМА НОВ
Користете живот за splice над 3000 пати.
Трговија на големо
JILONG Фузија Splicer KL-280 Електроди
JILONG Фузија Splicer KL-300 Електроди

Други карактеристики

Бренд Име:
MDGTX
Број На Модел На:
DJ-007

Најдобри понуди