Моден Гроздобер Жените Додатоци Глеѓ Девојки Кралската Синџир Хривнија Рака Накит Фабрика Трговија На Големо

Моден Гроздобер Жените Додатоци Глеѓ Девојки Кралската Синџир Хривнија Рака Накит Фабрика Трговија На Големо

DEN 168.00
DEN 186.72
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Слика
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
kissme
Облик / шема:
други форми / шема
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди