рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Жена Седи покрај Вазна на Цвеќе од страна на едгар едгар дега,масла

рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Жена Седи покрај Вазна на Цвеќе од страна на едгар

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство. Некои Земјата треба да се додаде мала количина. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана. Ве молиме проверете превозот детали. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас.
Среќен Шопинг!!!
.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
Опис :
Жена Седи покрај Вазна на Цвеќе од страна на едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ED022
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди