DIANQI напојување единица 25w 5v 12v 15v 24v 5a 2.1 1.7 на 1.1 моќ suply 25w 12v мини големина din led ac dc конвертор

DIANQI напојување единица 25w 5v 12v 15v 24v 5a 2.1 1.7 на 1.1 моќ suply 25w 12v мини големина din led ac dc

DEN 192.00
 

Тековен
Количина на стоки

Нашата цел е задоволството на клиентите!
3.35 A/230 VAC
ефикасност
78%
78%
80%
-
Inrush тековната
Ладно започнете тековната 30 A/230 VAC
Струја на истекување
заштита
преоптоварување
Номинална излезна power110%~135% започне во текот вчитај заштита
заштита тип : дел слој тип на тековната ограничување , авто-обнова по грешка состојба е отстранета
-
-
-
животна средина
Работа темп,влажност
-10 °C ~+60 °C , 20%~90%RH
Storagetemp,влажност
-20 °C ~+85 °C , 10%~95%RH не-кондензирање
Го издржат вибрации
10~500 HZ , 2 G 10min/1cycle , период за 60 минути , секоја оски
безбедност
Го издржат напонот
I/P-О/П : 1. Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.Ние обезбедуваме 1 година гаранција . Време На Испорака :
Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ.

Други карактеристики

Излезниот Напон:
5V, 12V, 24V, 15V
моќност:
25w
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DIANQI
Фрекфенција:
-
Број На Модел На:
напојување единица 25w 5v 12v 15v 24v ms-25-12 ms-25-24 ms-25-5
Излез Тип На:
-
Излезна Моќност:
-

Најдобри понуди