Оригиналниот NMB 8025 3110KL-04W-B49 12V 0.26 3-жица за ладење вентилатор 80*80*25MM

Оригиналниот NMB 8025 3110KL-04W-B49 12V 0.26 3-жица за ладење вентилатор 80*80*25MM

DEN 839.00
DEN 1103.52
 

Тековен
Количина на стоки


Оригиналниот NMB
Напон 12 V
Тековната 0.26 На
Спецификации 80*80*25mm
Dual топката фан
3 Line со терминал

Други карактеристики

Бренд Име:
NMB
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
3110KL-04W-B49
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди