трговија на големо со 50PCS/7KGS/Картон 121MM должина од нерѓосувачки челик AISI 316 двојно крајот snap кука

трговија на големо со 50PCS/7KGS/Картон 121MM должина од нерѓосувачки челик AISI 316 двојно крајот snap кука

DEN 10622.00
DEN 13277.28
 

Тековен
Количина на стоки


50 PCS/7 KGS/Картон 121 MM нерѓосувачки челик 316 двојно крајот гром snap кука
Ние сме професионални производител на местење на хардвер, U-топ, D shackle, напрсток, брз линк, snap кука, јажиња клип и така натаму
Детали за производот :
1) Материјал : не ' рѓосувачки челик 316
2) завршна Површина : високо полиран
3) Стандард : Метрички и UNF
4) Клиент дизајн : нашиот искусен инженер тим може да развива производи и производство во согласност со примероци, цртежи или само идеи
5) Испорака : DHL FEDEX ПРОЗОРЦИ препорачувам
6) Цена термин : производ, цена и испорака на плаќање
8) Големина : 90mm, 105mm и 121mm
9) Пакување : чисти поли кеси плус krabičkách
10) За повеќе гром прилепува, ве молиме ни e-mail за целосен каталог

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
HQWC
Материјал:
Нерѓосувачки челик 316
Wholes од картон:
100PCS/15KGS/КАРТОН
Димензии:
90MM 105MM 121MM
MOQ:
Ме контактирате за било помала количина

Најдобри понуди