Бесплатен Превозот Деца Деца Цртан филм Спаринг ММА Удар се Борат Бокс Ракавици Црвено Обука Age4-12

Бесплатен Превозот Деца Деца Цртан филм Спаринг ММА Удар се Борат Бокс Ракавици Црвено Обука Age4-12

DEN 603.00
DEN 783.36
 

Тековен
Количина на стоки


Бесплатен Превозот Деца Деца Цртан филм Спаринг ММА Удар се Борат Бокс Ракавици Црвено Обука Age4-12 Карактеристики :
Компримиран сунѓерот внатрешно, мека рачка, тока дизајнира за да се вклопи во вашиот големина,
На задната страна на ракавица и рака на згусне пена, и заштита на зглобовите
Дизајни за ММА или било бокс тренинг
Деца тип, возраст 4-12 години, една големина одговара на повеќето Спецификации : Материјал : СТП Кожа Димензии : (9.06 x4.33 x 3.54)" / (23 x 11 x 9)cm (L x W x H) Тежина : околу 200g Боја : Црвена/Сино
Пакетот вклучува :
1 Пар Боксерски Ракавици

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Материјал:
СТП Кожа
Број На Модел На:
кк-1
Применливи Луѓе:
Дете
Тежина:
7.05 oz / 200 g
Димензии:
(8.76 x 5.12 x 3.15) / (24 x 13 х 8)cm (L x W x H)
Возраст:
>5 Години

Најдобри понуди