рачно изработени балет Маслото Репродукција на Лен Платно,танчери 4 од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени маслени

рачно изработени балет Маслото Репродукција на Лен Платно,танчери 4 од едгар едгар дега,Слободна локација

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки

тоа е важно за меѓународен бизнис. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.
Опис :
танчерка од едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.
Среќен Шопинг!!!
. Ве молиме проверете превозот детали.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо). ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето .
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ED097
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди