Делта AUB0612VH 6025 60mm 12V 0.36 НА PWM 4 жица од термостат функција 6CM Инверторот вентилаторот за Ладење

Делта AUB0612VH 6025 60mm 12V 0.36 НА PWM 4 жица од термостат функција 6CM Инверторот вентилаторот за Ладење

DEN 620.00
DEN 815.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : Делта
Модел : AUB0612 VH
Големина : 60 * 60 * 25mm
Имајќи : Прецизност двојно топката имајќи
Стандарден напон : 12 V
Актуелни : 0.36 На
Работен век : 80,000 часа
Фан конектори : PWM термостат плоча 4-пински конектор
Функција на Одржување на слободни двојно топката лого, долг живот Со доволно за ладење на воздухот волумен и притисок.
Применливи Шасија ладење на ПРОЦЕСОРОТ топлина мијалник, трансформација на напојување фан, вода за ладење помошни префрлување напојување топлина, висока сигурност серверот примена места.

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AUB0612VH
Тип:
Фан
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди