10PCS Лемење Лемење, Заварување Жица Ролна 63/37

10PCS Лемење Лемење, Заварување Жица Ролна 63/37

DEN 235.00
DEN 321.60
 

Тековен
Количина на стоки


Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена :  1.Ние не сноси никаква добивка ,V. А Т давачки или оддалечена област такса. 2.Да им помогне на купувачот да се намали увозните давачки и брод надвор брзо,ве молиме кажете ни за вашите специфични барања, вклучувајќи колку декларираната вредност сакате ни да се стави на комерцијална фактура откако ќе поставена цел. Ние не можеме да брод надвор додека не се добие овој одговор.
Лемење на Жица SN 63/37
Карактеристики :
1. со дијаметар од околу 0.7 мм
2. околу 10g
3. SN 63/37
Пакет внатре :
10 x жица

Други карактеристики

Примена:
-
Точка На Топење:
-
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
Eruntop
Тежина:
-
Флукс Содржина:
-
Дијаметар:
-
Материјал:
Калај

Најдобри понуди