Нови Arriver Бисер Накит Исклучителна Слатководни Бисер & Симулирани Камења 4-8мм 18 Ѓердан 8 Белегзија Топла Продажба Бесплатен Превозот

Нови Arriver Бисер Накит Исклучителна Слатководни Бисер & Симулирани Камења 4-8мм 18 Ѓердан 8 Белегзија Топла

DEN 1263.00
DEN 1435.20
 

Тековен
Количина на стоки

00 /многу
2 пара / многу
8 X22 MM Dens Црна Боја Biwa Бисер Dangle Earring 925 Silver Убава Стил на Жените Накит Топла Продажба на Нови Бесплатен Превозот FN1711 US$ 9.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.00 /пар
Нови Arriver Бисер Накит 8 X13 MM ААА Бела Боја Природни Ориз Слатководни Бисер Обетки 925 Сребрен Dangle Earring Бесплатен Превозот САД$ 12.5 MM Природна Бела Рамен Слатководни Бисер Обетки 14k-20 Студ Earring Топла Продажба на Нови Бесплатен Превозот САД$ 29.99 /парче
4-10ММ Бела Боја Круг Shaper Вистински Слатководни Бисер Грозје Earring 925 Silver Убава Стил Убаво Жените Накит FN1764 US$ 8.00 /пар
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет).
добредојдовте на terisa накит
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Нови Arriver Бисер Накит 10. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит. Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени.99 /парче
Трговија на големо Бисер Накит Природни 9-10мм Меша Солза-Капка Слатководни Бисер 925 Sterling Silver Dangle Обетки Нов Бесплатен Превозот САД$ 39. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот.00 /парче
11 X14 MM Солза Капе Бела Слатководни Бисер Gemmy Циркон Dangle Earring Убава Стил на Жените Накит Нов Бесплатен Превозот FN1770 US$ 28.99 /парче
Новиот Бесплатен Превозот Бисер Накит Природни 7-8ММ Бела Овална Слатководни Бисер Обетки 925 Sterling Silver Кука Врвен Квалитет Топла Продажба US$ 20.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 13 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис.99 /парче
10-12 MM Бела Монета Shaper Слатководни Бисер Грозје Dangle Earring 14k-20 Убава Стил на Жените Накит Бесплатен Превозот FN1706 US$ 23.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан earring
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Број На Модел На:
FN9830
накит боја:
бела сина боја
накит големина:
4-8mm
накит Тежина Околу:
90g
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
Пол:
Децата, на Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
ѓердан хривнија должина:
18inch & 8
Главниот Камен:
Lapis Carnelian Аметист Smoky Кварц
ѓердан затворач:
бело злато позлатен затворач
is_customized:
Yes

Најдобри понуди