Домашните Машина за Шиење Делови Presser Нога 9908 Двојно welting Нога врвен квалитет

Домашните Машина за Шиење Делови Presser Нога 9908 Двојно welting Нога врвен квалитет

DEN 86.40
 

Тековен
Количина на стоки


Домаќинство Машина за Шиење Делови Presser Нога 9908 / Двојно welting Нога
9908 L / Низок месо тело
9908 H / Висока месо тело
9908 S / Коса месо тело
Компатибилен со Alphasew Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Брат Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Домашните Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Dialsew Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Шивачка Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Евро Про Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Elna Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Добра Housekeeper Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Husqvarna Викинг Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Janome Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Kenmore Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Necchi Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Riccar Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Едноставност Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Пејачот Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Бела Машина за Шиење Модели
пакет : еден оригинален пластични пакет
Потекло : Јапонија (оригинален квалитет)
бидејќи ние сме агент на што Јапонија фабричките и имаме голема количина,
значи имаме добра цена предност и нашите производи се поевтини
од оние копија pressers предвидено од страна на други добавувачи во Кина

Други карактеристики

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
машина за шиење

Најдобри понуди