Модни додатоци за бакнување риба жените студ earring додатоци заградени Фабрика трговија на Големо

Модни додатоци за бакнување риба жените студ earring додатоци заградени Фабрика трговија на Големо

DEN 111.00
DEN 123.84
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Црвена, Сина
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ed10012
Бренд Име:
kissme
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем
Материјал:
Метал

Најдобри понуди