SX17Q03L08LZZ професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

SX17Q03L08LZZ професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 13344.00
 

Тековен
Количина на стоки


За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Trademanager : cn1001780246
.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Такси превозот се неповратни.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
STN
Број На Модел На:
SX17Q03L08LZZ
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди