12pcs Добар Квалитет Цвет Headband Главата носат Девојките Качулка на Големо Губење на бендот Коса Додатоци Hairband

12pcs Добар Квалитет Цвет Headband Главата носат Девојките Качулка на Големо Губење на бендот Коса Додатоци

DEN 358.00
DEN 431.52
 

Тековен
Количина на стоки


12pcs Добар Квалитет Цвет Headband Главата носат Девојките Качулка на Големо Губење на бендот Коса Додатоци Hairband
1. топла продажба бебе цвет headband
2. Девојки цвет Коса Додатоци
3. коса додатоци на големо, во парк
4. бои ќе бидат испратени по случаен избор
Ве молиме имајте во предвид :
Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот. Сите бои се предмет на реалните предмети.
Плаќање
Зависи од вас. Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. Превозот **Бесплатен превозот само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачи одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земји царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Повратни информации, Ние се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи среќни. Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и четири 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе биде многу ценет. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво. Контактирајте не Доколку има било какви прашања, ве молиме слободно да ме контактира преку порака или онлајн
Ние секогаш имаме нов стил пристигнување! Секогаш сте добредојдени да се врати!
Нашите работно време : 8 : 00 AM 11 : 00 PM од понеделник до недела

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
BH003
Бои:
6 бои
Ширина:
4.5 cm
Должина:
15cm
Материјал:
Памук
is_customized:
Yes

Најдобри понуди