Делта AFB0912H 9025 12V 0.30 Двојна Топката ПРОЦЕСОРОТ кружни серверот инверторот вентилаторот за ладење

Делта AFB0912H 9025 12V 0.30 Двојна Топката ПРОЦЕСОРОТ кружни серверот инверторот вентилаторот за ладење

DEN 984.00
DEN 1295.52
 

Тековен
Количина на стоки


Димензии : 90 * 90 * 25 мм
Модел : AFB0912 H
Напон : 12 VDC
Актуелни : 0.30 НА 3 P линија
Имајќи Тип : Dual Топка

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AFB0912H
Тип:
Фан
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди