Топ Продажба Бисер Мат Торта Чипка Мувла Фондан Силиконски Калапи За Торта Декорирање алатки за готвење мувла

Топ Продажба Бисер Мат Торта Чипка Мувла Фондан Силиконски Калапи За Торта Декорирање алатки за готвење мувла

DEN 211.20
 

Тековен
Количина на стоки


Опис на големината : 25*10.1*0.5 cm Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : Розова боја со Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба Оценка на температура : - 40 centigrade на+210 centigrade
материјал : нови еколошки 100% Храна одделение материјал

Други карактеристики

Бренд Име:
elenxs
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
NC0295-01
Тип На Објект:
Торта Алатки
Име на производ:
Бисер Мат Торта Чипка Мувла
Употреба:
фондан силиконски калап
ip камери 1080p wifi:
торта декорирање алатки
Usage2:
торта алатка
Usage3 :
DIY Торта Калапи

Најдобри понуди