Модни Додатоци Исечок Цвет Жените Долг Ѓердан БАКНЕЖ МЕ Фабрика трговија на Големо

Модни Додатоци Исечок Цвет Жените Долг Ѓердан БАКНЕЖ МЕ Фабрика трговија на Големо

DEN 111.00
DEN 123.84
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
5cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
50cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
xl00106
Бренд Име:
kissme
синџир дебелина:
51cm-80см
дали мулти-слој:
q17
синџир шема:
Други
моделот pendant алуминиумски материјал:
/ silvering / gilding
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем падне на со
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди