Маслото Репродукција на Лен Платно,Bathers на grassby од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет

Маслото Репродукција на Лен Платно,Bathers на grassby од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки


100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство. сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
Опис :
група-на-танчери од едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
Среќен Шопинг!!!
.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка. Ве молиме проверете превозот детали. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето . Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
16x16, 20x20, 24x24, 28x28, 30x30, 36x36
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
ED055
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди