sl0028 Модни додатоци гроздобер опашот на Жените хривнија додатоци Фабрика трговија на Големо

sl0028 Модни додатоци гроздобер опашот на Жените хривнија додатоци Фабрика трговија на Големо

DEN 111.00
DEN 123.84
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Дијаметар:
6.4 cm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Акрилик
позлата:
Античкиот Злато Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
sl0028
Бренд Име:
kissme
дали inlaying:
злато позлатен inlaying вештачки дијамант / половина гем
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди