Рачно изработени Faux Бисер Камен Капка Слоевит Синџир Флорални Црна Чипка Прилагодливи Прстен Хривнија ПОСТАВИТЕ Роб Готски Лолита Топката Партија Ретро

Рачно изработени Faux Бисер Камен Капка Слоевит Синџир Флорални Црна Чипка Прилагодливи Прстен Хривнија ПОСТАВИТЕ

DEN 204.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ
Прстен големина : Големина 6/М - Прилагодлив
Хривнија ширина : 4.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JEWEPLAIT
Број На Модел На:
WS-36
is_customized:
No
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Нараквици/Прстен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Нео-Готски
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Хривнија + Ring
Обликотшема:
Капка Вода
Главната боја:
Црна

Најдобри понуди