Уметноста Ѕид Decals Ѕид Налепници Винил Decal Цитирам-Семејството Правила Кујна Семејство Ѕид Decals 60*95CM Бесплатен превозот

Уметноста Ѕид Decals Ѕид Налепници Винил Decal Цитирам-Семејството Правила Кујна Семејство Ѕид Decals 60*95CM

DEN 573.00
DEN 636.48
 

Тековен
Количина на стоки


Заврши Големина : 60*95 CM
Материјал : Не-toxi,еколошки ПВЦ
Пакување : еден oppbag
Тежина : Околу 300g/set
Стандардната боја : Црна+Портокал
ФУНКЦИЈА
1.Договор за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Модерен дизајн и висок квалитет
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Други карактеристики

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Американски Стил
Бренд Име:
ZebraHome
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
JM502
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
60X95CM
Функција:
3D Налепница
is_customized:
yes

Најдобри понуди